PROTECT AD Opaľovací krém SPF 50+, vhodný pre atopikov

Chráni

Tento opaľovací krém chráni krehkú suchú a atopickú pokožku pred škodlivými účinkami slnečného žiarenia, posilňuje kožnú bariéru** a pomáha chrániť bunkovú DNA. Ideálny pre krehkú, suchú a atopickú pokožku.

Bez vône, nelepivý, vodoodolný

Ekologické filtre. Rhealba® Ovos pochádzajúci z ekologického poľnohospodárstva.

Vek Bábätká - Deti - Dospelí

Phototype Všetky fototypy od I. po VI

Vhodné Na Telo - tvár

Typ pokožky Suchá pokožka so sklonom k atopickému ekzému

Účinok Ochrana pred slnkom

Krajina Pôvodu Francúzsko

AD_WEBSITE_ PDP_OAT_BLOC_2021 477x477

Ovos

Rhealba®

:

jediný svojho druhu

Ovos Rhealba®, náš poklad pestovaný v ekologickom poľnohospodárstve, je rastlinná aktívna látka s obnovujúcimi, upokojujúcimi a regeneračnými dermatologickými vlastnosťami, ktorá je obsiahnutá vo všetkých našich prípravkoch.

OVOS RHEALBA®

Zloženie

Zloženie

WATER (AQUA). C12-15 ALKYL BENZOATE. METHYLENE BIS-BENZOTRIAZOLYL TETRAMETHYLBUTYLPHENOL [NANO]. DIISOPROPYL ADIPATE. PENTAERYTHRITYL TETRACAPRYLATE/TETRACAPRATE. DICAPRYLYL CARBONATE. BIS-ETHYLHEXYLOXYPHENOL METHOXYPHENYL TRIAZINE. DIETHYLHEXYL BUTAMIDO TRIAZONE. ALUMINUM STARCH OCTENYLSUCCINATE. BUTYLENE GLYCOL. BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE. POTASSIUM CETYL PHOSPHATE. DECYL GLUCOSIDE. C10-18 TRIGLYCERIDES. GLYCERYL STEARATE. PEG-100 STEARATE. ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER. AVENA SATIVA (OAT) SPROUT OIL (AVENA SATIVA SPROUT OIL). BENZOIC ACID. CAPRYLYL GLYCOL. DISODIUM EDTA. GLYCERYL BEHENATE. GLYCERYL DIBEHENATE. HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL (HELIANTHUS ANNUUS SEED OIL). PEG-30 DIPOLYHYDROXYSTEARATE. PROPYLENE GLYCOL. SODIUM HYDROXIDE. TOCOPHEROL. TOCOPHERYL ACETATE. TRIBEHENIN. TRIDECETH-6. XANTHAN GUM

Spotrebiteľovi sa odporúča, aby si pred kúpou výrobku systematicky overil jeho zloženie.

Olej z ovsa Rhealba®

Chráni a posilňuje krehkú pokožku vystavenú slnku.

Solárne filtre ekologicky netoxické

V rámci nášho postupu ekologickej zodpovednosti sme nechali posúdiť všetky naše filtre v nezávislých laboratóriách, ktoré preukázali, že naše filtre A-DERMA PROTECT nemajú vplyv na koraly, fytoplanktón a zooplanktón. Vedecké štúdie na podporu týchto kľúčových modelov morskej biodiverzity*.  

                   

*Filtre A-DERMA PROTECT boli testované Oceanologickým observatóriom Banyuls-sur-Mer, ktoré je partnerom výskumnej organizácie European Marine Biological Resource Center, v rámci 3 kľúčových druhov morskej biodiverzity – koralov, fytoplanktónu a zooplaktónu – s reprezentatívnou koncentráciou týchto druhov v životnom prostredí pre filtre slnečného žiarenia. 
 Stien, D. et al. A unique approach to monitor stress in coral exposed to emerging pollutants. Scientific Reports 10, 9601 (2020).  https://www.nature.com/articles/s41598-020-66117-3

Thorel, E. et al. Effect of 10 UV Filters on the Brine Shrimp Artemia salina and the Marine Microalga Tetraselmis sp. Toxics 8, 29 (2020). https://www.mdpi.com/2305-6304/8/2/29

 

AD_MARINE-ECOSYSTEM_REEF_SQUARE_2021-472-472
Ekologicky zodpovedné filtre

Ekologicky zodpovedné filtre

Ekologicky zodpovedné filtre A-DERMA schválené nezávislými laboratóriami. Používame ekologicky zodpovedné filtre: v rámci nášho prístupu k ekologickej zodpovednosti sme naše filtre vyvinuli v nezávislých laboratóriách, ktoré preukázali, že naše filtre A-DERMA PROTECT nemajú žiadny vplyv na zástupcov morského prostredia, a to najmä na koraly.

Aplikácia

Frekvencia používania

Niekoľkokrát za deň

Aplikujte ju pred pobytom na slnku a aplikáciu často opakujte, aby ste si zachovali ochranu, najmä po plávaní alebo po osušení a spotení.
Aplikujte v dostatočnom množstve (napr. 2 veľké dávky prípravku na ruku dospelého človeka).
Môže sa používať na tvár aj telo.
Akékoľvek nižšie množstvo zníži úroveň ochrany.
Nezostávajte na slnku príliš dlho, aj keď používate ochranu proti slnku. Príliš dlhé vystavovanie sa slnku môže byť nebezpečné.
Nezabudnite :
Nevystavujte dojčatá a malé deti priamemu slnečnému žiareniu.
Nevystavujte sa slnku medzi 11. a 16. hodinou.
Používajte ochranný odev (klobúk, okuliare, tričko).
Zabráňte kontaktu s očami.
Ak sa vám výrobok dostane do očí, dôkladne ich vypláchnite.

AD_WEBSITE_PICTOS-PROTECT

 Nezabudnite

  • sa nevystavovať slnku medzi 11. a 16. hodinou.
     
  • Nevystavujte dojčatá a malé deti slnku.
     
  • Používajte ochranné oblečenie: klobúky, čiapky, tričká s dlhým rukávom, slnečné okuliare.

Z tej istej ponuky

späť na začiatok