AD_WEBSITE_BRAND-PAGE_MP_SEMIS-AVOINE_2021

A-DERMA, Rastlinné dermatologické laboratórium

Pred 40 rokmi vynašla spoločnosť A-DERMA rastlinnú dermatológiu, nový spôsob starostlivosti o krehkú pokožku 

Čo keby rastliny boli kľúčom k starostlivosti o krehkú pleť, o všetky typy krehkej pokožky? Boli sme o tom presvedčení, keď sme začínali, už v čase, keď sa o prírodnosti ešte nehovorilo. Dnes sme si tým istí vďaka špičkovému vedeckému výskumu, ktorý rok čo rok ponúka úplne jedinečné odborné znalosti v oblasti rastlín. Základom všetkých našich prípravkov je jedinečná účinná látka, biely jarný ovos Rhealba®. 

Tento priekopnícky rastlinný dermatologický prístup, ktorý je zaviazaný ľudstvu i prírode, umožňuje krehkej pokožke prirodzene získať späť svoju rovnováhu.

Náš príbeh

Všetko to začalo v 70. rokoch minulého storočia, keď si pán Pierre Fabre, lekárnik z Castres so záľubou v botanike, vybral ovos, v tej dobe zabudnutú rastlinu, ktorá sa však už viac ako tri tisícročia používa na liečebné účely.
 

OBJAVTE NÁŠ PRÍBEH

AD_WEBSITE_BRAND-PAGE_DP-HISTOIRE_PAIN-LAIT-CARRE_2021 476x476
AD_ROSACEA_WOMEN-EYES-CLOSED_SQUARE_2021 472x472

Naša podstata: Dermatológia
Odborný pohľad na krehkú pokožku

Ako dermatologická značka, ktorá sa plne venuje starostlivosti o krehkú pokožku, nerobíme kompromisy v účinnosti ani bezpečnosti. Všetky naše hygienické prípravky aj prípravky na starostlivosť sú vyrábané s rovnakou dôslednosťou. Sú špeciálne navrhnuté tak, aby vyhovovali potrebám krehkej pokožky, od detí až po seniorov, a prešli mnohými lekárskymi testami, ktoré zaručujú optimálnu účinnosť a znášanlivosť. 
 

Náš prístup: rastliny
 Odborná znalosť ovsa

Ovos Rhealba® pestovaný v ekologickom poľnohospodárstve v krátkom dodávateľskom reťazci v juhozápadnom Francúzsku prenáša svoje výnimočné dermatologické vlastnosti do všetkých našich výrobkov. Tento jedinečný rastlinný poklad, ktorý ako jediní pestujeme, je predmetom piatich registrovaných patentov. 

Viac informácií

AD_WEBSITE_BRAND-PAGE_MP-DP_PLANTULE-GOUTTELETTE_2021 472x472

A-DERMA v kľúčových číslach

45000

Partner viac ako 45 000 lekárov po celom svete*

1/26 000

Náš ovos Rhealba® bol vybraný z viac ako 26 000 druhov ovsa

100 %

Krátky dodávateľský reťazec od zasiatia semien až po výťažok z ovsa Rhealba®

100 %

Vyrobené vo Francúzsku

*Počet dermatológov, pediatrov a všeobecných lekárov, ktorí navštívili dermatologické laboratóriá A-DERMA na celom svete

Vždy sme ponúkali inovatívne produkty, ktoré hľadajú aktívne látky v prírode, pričom sme dbali na trojakú bezpečnosť pre používateľov, ochranu prírodných zdrojov a rešpekt k týmto zdrojom zo strany našich výrobcov. Toto je posolstvo, ktoré chceme odovzdať, a nazývame ho Vedomá starostlivosť

Núria Pérez-Cullell
Núria Pérez-CullellVýkonný riaditeľ spoločnosti Pierre Fabre Dermo-Cosmetics
AD_WEBSITE_BRAND-PAGE_MP_CONSCIOUS-CARE_2021 472x472

VEDOMÁ STAROSTLIVOSŤ

A-DERMA je plne v súlade s prístupom Vedomej starostlivosti* skupiny Pierre Fabre

Vedomá starostlivosť*, prístup, ktorý zdieľa Pierre Fabre a jeho značky, vyjadrený formou konkrétnych a hmatateľných dôkazov a záväzkov, pre čestnú dermokozmetiku. 

*Užitočná a angažovaná dermokozmetika

Pripojte sa k hnutiu!

späť na začiatok