AD_MANNEQUINS_FEMME_CREME-COU_2021
Obsah

Ako sa starať o vašu pleť?

Kto niekedy nezažil (alebo si nevšimol) nepríjemný pocit na tvári? Či už trpíte so suchou pokožkou pocitom mravčenia alebo pálenia, začervenaním spôsobeným reaktívnou pokožkou, pupienkami alebo malými tmavými škvrnami, ktoré by ste radi zakryli, všetci sme sa niekedy stretli s väčšou citlivosťou pokožky. Je to naozaj nepríjemné? Áno! Dá sa tomu vyhnúť? Samozrejme, že áno! Vďaka starostlivosti a technikám prispôsobeným potrebám vašej pokožky jej môžete poskytnúť trvalú úľavu a prinavrátiť jej žiarivý vzhľad. 

Aké produkty starostlivosti o pleť potrebujete, aby ste sa cítili dobre? Naši dermatológovia sú tu, aby vám pomohli lepšie porozumieť vašej pleti, pochopiť, čo sa skrýva za príznakmi, a poskytli vám všetky potrebné tipy pre správnu každodennú starostlivosť. Hovorí vám to niečo? Postupujte podľa pokynov!

Začervenanie pleti je pomerne časté. V skutočnosti existuje mnoho faktorov a patológií, ktoré ho môžu vyvolať. Ak sa však objaví, môže byť ťažké s ním žiť. Preto vám naši odborníci poradia: aby ste lepšie pochopili príčinu začervenania a vybrali správne riešenia na jeho zmiernenie alebo prevenciu. Čo je kľúčové? Výber a používanie správnych produktov, správnych krémov... a správnych techník. Aké produkty starostlivosti o pleť by sme teda mali používať a akú pravidelnú dennú starostlivosť by sme mali dodržiavať, aby sme dosiahli účinné a dlhotrvajúce výsledky? Všetko vám vysvetlíme. 

ZAČERVENANIE PLETI

Pnutie, pálenie a mdlá pleť: suchá (alebo veľmi suchá) pleť spôsobuje nepríjemné pocity každý deň a vyžaduje si účinné riešenia pre rýchle upokojenie. Suchá pokožka sa môže vyskytovať prirodzene, ale aj v dôsledku vonkajších faktorov (napríklad klímy). Aby ste vedeli, ako sa starať o svoju pleť a ako správne postupovať v každej fáze starostlivosti o pleť, musíte zistiť hlavnú príčinu suchosti pleti.

SUCHÁ PLEŤ

Pupienky, čierne bodky, nedokonalosti: či už ide o mierne, stredne závažné alebo závažné akné, ktoré sa väčšinou vyskytuje na tvári, každodenný život s ním môže byť veľmi ťažký. Napriek tomu existujú produkty a jednoduché techniky starostlivosti o pleť, ktoré účinne pôsobia na nedokonalosti, znižujú výskyt jaziev a spríjemňujú život. Naši odborníci vám pomôžu lepšie pochopiť mechanizmy, ktoré sa skrývajú za týmito problémami, aby ste sa mohli starať o svoju tvár a vybrať si tie najlepšie produkty starostlivosti o pleť, krémy a prípravky. Je čas začať! 

AKNÉ

späť na začiatok