Krém proti škrabaniu a produkty starostlivosti

Krém proti škrabaniu a produkty starostlivosti

Cítite svrbenie? Vaša krehká pokožka je suchá alebo má sklon k atopii: objavte starostlivosť A-DERMA proti škrabaniu s ekologicky pestovaným dermatologickým ovsom Rhealba®.

10 výsledkov "Krém proti škrabaniu a produkty starostlivosti"

Zistite viac o produktoch starostlivosti, ktoré zmierňujú svrbenie
Zistite viac o produktoch starostlivosti, ktoré zmierňujú svrbenie

Ako upokojiť silný pocit svrbenia

Lepšie ako upokojiť silný pocit svrbenia je zabrániť mu úplne! Aby ste znížili frekvenciu vzplanutí svrbenia, je nevyhnutné, aby ste v rámci každodennej starostlivosti používali prípravky určené pre pokožku so sklonom k atopii. 
Ak sa však objavia pocity svrbenia, je dôležité ich rýchlo zmierniť. Naša prvá rada znie: odolajte nutkaniu škriabať sa. Namiesto škrabania jemne vmasírujte na postihnuté miesta krém proti škrabaniu
Pretože chlad tiež zmierňuje pocity svrbenia, môžete výrobok uložiť do chladničky, aby sa vám pri aplikácii ešte viac uľavilo. A pre okamžitú úľavu použite osviežujúci, ultra upokojujúci sprej proti škrabaniu. Odviesť pozornosť od nutkania škrabať sa môžete aj meditačnými cvičeniami alebo zameraním pozornosti na inú aktivitu.  
Ak vás zaujímajú naše zvláčňujúce prípravky pre atopickú pokožku, objavte náš rad prípravkov pre suchú pokožku so sklonom k atopickému ekzému: EXOMEGA

späť na začiatok