AD_WEBSITE_BRAND-PAGE_DP-ENGAGEE_MAINS-AVEC-PLANTULES_2021

A-DERMA, angažovaná značka

Zodpovedná rastlinná dermatológia

Už 40 rokov sa venujeme jedinečnému prístupu, ktorý kombinuje to najlepšie z prírody s najmodernejšími vedeckými poznatkami

Našou hlavnou prioritou je samozrejme prispievať k dobrému stavu krehkej pokožky.
Rovnako sa ale zaväzujeme chrániť prírodu, náš neoceniteľný zdroj, tým, že sa snažíme čo najviac minimalizovať náš vplyv.
Chceme však dokázať viac: každý deň vytvárať ešte účinnejšiu dermokozmetiku, zakotvenú v prístupe Vedomej starostlivosti* Pierre FABRE.
V spoločnosti A-DERMA sme sa rozhodli prijať vážny záväzok voči ľudstvu a prírode bez kompromisov a s pokorou si uvedomujeme, že keď je prístup úprimný, cesta je dlhá.

*Užitočná a zodpovedná dermokozmetika

AD_BABY_ MOTHER-AND-BABY-HANDS_LARGE_2021

Záväzok
ľudstvu

Čo nás poháňa? Každodenná snaha o vytvorenie blahobytu. Blahobyt krehkej pokožky tým, že jej ponúkame produkty, ktoré sú stále viac prispôsobené jej potrebám, pričom zaručujeme úplnú transparentnosť.
Ale aj blahobyt našich zamestnancov, našich partnerských poľnohospodárov, našich dodávateľov a najchudobnejších a najzraniteľnejších ľudí. Sme presvedčení, že pokrok a inovácie nemožno dosiahnuť bez hlbokého rešpektu k ľuďom. 

Náš záväzok voči ľuďom

Záväzok 
prírode

Výnimočná účinnosť našich výrobkov pochádza z prírody. Je preto našou povinnosťou vrátiť prírode to, čo ona dáva nám, a ešte niečo naviac. Od rozhodnutia praktizovať ekologické poľnohospodárstvo spojené s agroekológiou pre naše plodiny až po spôsob, akým vytvárame stále viac ekologicky navrhnutých prípravkov, sme odhodlaní realizovať stratégiu a partnerstvá, ktoré aktívne znižujú náš vplyv na túto krajinu, ktorá nám dáva to najlepšie.

Náš záväzok voči prírode

AD_WEBSITE_BRAND-PAGE_DP_AVOINE-PLANTULE-SOLEIL_2021
späť na začiatok