Hydratačná starostlivosť o tvár

Hydratačná starostlivosť o tvár

Potrebujete hydratovať, upokojiť a dodať výživu krehkej pleti tváre? Objavte hydratačné produkty A-DERMA pre starostlivosť o tvár s ekologicky pestovaným dermatologickým ovsom Rhealba®.

3 výsledkov "Hydratačná starostlivosť o tvár"

Ďalšie informácie o hydratačných prípravkoch na tvár
Ďalšie informácie o hydratačných prípravkoch na tvár

Aký krém používať na hydratáciu tváre?

Vaša pleť svrbí, je napnutá, mdlá a hrubá na dotyk? Hydrolipidová vrstva pokožky, ktorá slúži ako ochranná bariéra proti vonkajším vplyvom (znečistenie, zmena ročných období atď.), je zjavne narušená a znemožňuje pokožke zachovať si svoju prirodzenú vlhkosť. V dôsledku toho je vaša pokožka dehydrovaná, suchá a citlivejšia. Preto je nevyhnutné denne používať hydratačný krém na tvár, ktorý poskytne potrebné aktívne látky na posilnenie kožnej bariéry, hydratáciu a obnovenie rovnováhy pleti. Tento hydratačný krém na tvár vám pomôže získať späť jemnú a príjemnú pleť.

Aby ste vyhoveli potrebám svojej pleti, je nevyhnutné používať hydratačný krém prispôsobený vášmu typu pleti. Pre normálnu až zmiešanú pleť zvoľte ľahký krém, ktorý jemne hydratuje. A ktorý zaistí intenzívnu hydratáciu a zásobí pleť potrebnými tukmi. V prípade veľmi suchej pokožky, ktorá je napnutá a svrbí, použite okrem krému aj prípravok, ktorý ju intenzívne vyživí a bude chrániť pred vysušením.

Objavte všetky naše odborné rady pre starostlivosť o krehkú pleť.

Ako zaistiť hydratáciu tváre?

Aby ste svojej tvári dodali potrebnú hydratáciu a žiarivý vzhľad, malo by byť každodenné používanie hydratačného krému základom vašej pravidelnej starostlivosti. Začnite nanesením séra na čistú pleť bez make-upu. Pripravuje pleť na ďalšiu starostlivosť a zvyšuje účinnosť hydratačného krému, ktorý použijete následne. Pleťové krémy A-DERMA je možné používať cez deň aj v noci.

Okrem bežnej starostlivosti o tvár vám s hydratáciou hlbšej vrstvy pokožky pomôže pitie dostatočného množstva vody (1,5 litra denne). Nezabudnite, že na vašu pleť a jej kvalitu má vplyv aj zdravá strava. Zamerajte sa na potraviny bohaté na vitamín C, vitamín A a omega-3 mastné kyseliny, ale aj rastlinné oleje a orechy.

Ak vás zaujímajú naše hydratačné prípravky starostlivosti o tvár, mohlo by sa vám tiež páčiť:

Náš organický rad starostlivosti o tvár: Biology

Naše produkty starostlivosti o tvár pre suchú alebo veľmi suchú pleť

späť na začiatok