Starostlivosť o pleť s BIO certifikáciou

Starostlivosť o pleť s BIO certifikáciou

Objavte prvé BIO a zároveň dermatologické prípravky na starostlivosť o tvár značky A-DERMA s BIO certifikáciou COSMOS ORGANIC od ECOCERT. Tieto prípravky sú bez parfumácie a boli testované pod kontrolou dermatológov a oftalmológov.

7 výsledkov "Starostlivosť o pleť s BIO certifikáciou"

Ďalšie informácie o certifikovanej organickej starostlivosti o tvár
Ďalšie informácie o certifikovanej organickej starostlivosti o tvár

BIO starostlivosť o tvár, ale pre aké typy pleti je určená? 

Či už máte normálnu, suchú alebo zmiešanú pleť, organická starostlivosť pre krehkú pleť je výborným riešením. Certifikát organického poľnohospodárstva na BIO kozmetike je zárukou, že najmenej 95 % zložiek rastlinného pôvodu v použitom prípravku starostlivosti o pleť je vypestovaných v súlade s pravidlami ekologického poľnohospodárstva.
Ekologický výrobok potvrdzuje, že jeho zložky sú z 95 až 100 % prírodné, nepochádzajú z ropných látok (menej ako 2 %), a sú teda šetrné k citlivej pokožke. BIO produkty starostlivosti o pleť sú účinné a väčšinou zložené z prírodných zložiek. Okrem starostlivosti o vašu tvár pomáha ich výrobný proces chrániť životné prostredie. 

Aké BIO prípravky na pleť tváre vybrať?

Presvedčili vás BIO prípravky? V rade BIOLOGY , ktorá je v súlade s prísnymi kritériami organickej kozmetiky, nájdete sadu certifikovaných BIO prípravkov potrebných pre komplexnú starostlivosť o pleť tváre. Prípravky starostlivosti o tvár z radu BIOLOGY sú nielen certifikované ako organické, ale sú tiež testované pod dermatologickou a oftalmologickou kontrolou a na alergickej pokožke, aby bola zaistená optimálna znášanlivosť aj pre najcitlivejšie typy pleti. Certifikované organické krémy a prípravky na starostlivosť o pleť tváre sú v rade BIOLOGY bez parfumácie a obsahujú minimálne množstvo zložiek. BIO certifikovaný organický krém na tvár pre hydratáciu pleti, čistiace mlieko, micelárna voda, ale aj starostlivosť proti začervenaniu, upokojujúca alebo vyživujúca starostlivosť sú prípravky radu BIOLOGY vhodné na rôzne problémy krehkej pleti.

späť na začiatok