PROTECT PROTECT KRÉM SPF 50+

Chráni

Tento opaľovací krém chráni krehkú pokožku pred škodlivými účinkami slnečného žiarenia, posilňuje kožnú bariéru** a chráni bunkovú DNA.

Jemne parfumovaný, nelepivý, vodoodolný

Ekologické filtre. Ovos Rhealba® pochádzajúci z ekologického poľnohospodárstva.

Vek Dospelí

Phototype Všetky fototypy od I. po VI

Vhodné Na Tvár

Typ pokožky Suchá koža - Krehká pokožka

Účinok Ochrana pred slnkom

Krajina Pôvodu Francúzsko

AD_WEBSITE_ PDP_OAT_BLOC_2021 577x577 bloc avoine


Ovos Rhealba® : jediný svojho druhu

Ovos Rhealba®, náš poklad pestovaný v ekologickom poľnohospodárstve, je rastlinná aktívna látka s obnovujúcimi, upokojujúcimi a regeneračnými dermatologickými vlastnosťami, ktorá je obsiahnutá vo všetkých našich prípravkoch.

OVOS RHEALBA®

 

Zloženie

Zloženie

WATER (AQUA). C12-15 ALKYL BENZOATE. METHYLENE BIS-BENZOTRIAZOLYL TETRAMETHYLBUTYLPHENOL [NANO]. DIISOPROPYL ADIPATE. PENTAERYTHRITYL TETRACAPRYLATE/TETRACAPRATE. DICAPRYLYL CARBONATE. BIS-ETHYLHEXYLOXYPHENOL METHOXYPHENYL TRIAZINE. DIETHYLHEXYL BUTAMIDO TRIAZONE. ALUMINUM STARCH OCTENYLSUCCINATE. BUTYLENE GLYCOL. BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE. POTASSIUM CETYL PHOSPHATE. DECYL GLUCOSIDE. C10-18 TRIGLYCERIDES. GLYCERYL STEARATE. PEG-100 STEARATE. ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER. AVENA SATIVA (OAT) SPROUT OIL. BENZOIC ACID. CAPRYLYL GLYCOL. DISODIUM EDTA. FRAGRANCE (PARFUM). GLYCERYL BEHENATE. GLYCERYL DIBEHENATE. PROPYLENE GLYCOL. SODIUM HYDROXIDE. TOCOPHEROL. TOCOPHERYL ACETATE. TRIBEHENIN. XANTHAN GUM

Spotrebiteľovi sa odporúča, aby si pred kúpou výrobku systematicky overil jeho zloženie.

Olej z ovsa Rhealba®

Chráni a posilňuje krehkú pokožku vystavenú slnku.

Solárne filtre ekologicky netoxické

V rámci nášho postupu ekologickej zodpovednosti sme nechali posúdiť všetky naše filtre v nezávislých laboratóriách, ktoré preukázali, že naše filtre A-DERMA PROTECT nemajú vplyv na koraly, fytoplanktón a zooplanktón. Vedecké štúdie na podporu týchto kľúčových modelov morskej biodiverzity*.  

                   

*Filtre A-DERMA PROTECT boli testované Oceanologickým observatóriom Banyuls-sur-Mer, ktoré je partnerom výskumnej organizácie European Marine Biological Resource Center, v rámci 3 kľúčových druhov morskej biodiverzity – koralov, fytoplanktónu a zooplaktónu – s reprezentatívnou koncentráciou týchto druhov v životnom prostredí pre filtre slnečného žiarenia. 
 Stien, D. et al. A unique approach to monitor stress in coral exposed to emerging pollutants. Scientific Reports 10, 9601 (2020).  https://www.nature.com/articles/s41598-020-66117-3

Thorel, E. et al. Effect of 10 UV Filters on the Brine Shrimp Artemia salina and the Marine Microalga Tetraselmis sp. Toxics 8, 29 (2020). https://www.mdpi.com/2305-6304/8/2/29

 

AD_MARINE-ECOSYSTEM_REEF_SQUARE_2021-472-472
Ekologicky zodpovedné filtre

Ekologicky zodpovedné filtre

Ekologicky zodpovedné filtre A-DERMA schválené nezávislými laboratóriami. Používame ekologicky zodpovedné filtre: v rámci nášho prístupu k ekologickej zodpovednosti sme naše filtre vyvinuli v nezávislých laboratóriách, ktoré preukázali, že naše filtre A-DERMA PROTECT nemajú žiadny vplyv na zástupcov morského prostredia, a to najmä na koraly.

PREČÍTAJTE SI VIAC

Použitie

Frekvencia používania

Niekoľkokrát za deň

Aplikujte pred pobytom na slnku a aplikáciu často opakujte, aby ste si zachovali ochranu, najmä po plávaní alebo po osušení a spotení.
Naneste dostatočné množstvo prípravku na tvár a krk (pre dospelých).
Akékoľvek nižšie množstvo zníži úroveň ochrany.
Nezostávajte na slnku príliš dlho, aj keď používate ochranu proti slnku. Príliš dlhé vystavovanie sa slnku môže byť nebezpečné.
Nevystavujte sa slnku medzi 11. a 16. hodinou.
Používajte ochranný odev (klobúk, okuliare, tričko).
Zabráňte kontaktu s očami.
Ak sa vám výrobok dostane do očí, dôkladne ich vypláchnite.

AD_WEBSITE_PICTOS-PROTECT

Nezabudnite

  • sa nevystavovať slnku medzi 11. a 16. hodinou.
     
  • Nevystavujte slnku dojčatá a malé deti. 
     
  • Používajte ochranné oblečenie: klobúky, čiapky, tričká s dlhým rukávom, slnečné okuliare.

Mohlo by sa vám tiež páčiť

Hydratačné reparačné mlieko po opaľovaní

PROTECT AH Hydratačné reparačné mlieko po opaľovaní

Upokojuje - Hydratuje

Často kladené otázky

SPF je skratka pre ochranný faktor proti slnečnému žiareniu.
Označuje stupeň ochrany, ktorý poskytuje prípravok na ochranu proti slnku. Je teda úmerný percentu UV žiarenia, ktoré prípravok absorbuje. Čím je vyššia, tým viac chráni pred UV žiarením (ultrafialové slnečné žiarenie, ktoré môže mať škodlivé účinky na pokožku).

Rozhodne! Spôsobuje oneskorenú oxidáciu a napadnutie buniek pretrváva aj po vystavení slnku. Najlepším spôsobom, ako tomuto oneskorenému účinku čeliť, je hydratácia. Zloženie nášho hydratačného reparačného mlieka PROTECT AH je obzvlášť vhodné na intenzívnu hydratáciu pokožky po opaľovaní a má antioxidačné účinky.

Nie, naše prípravky nie sú testované na zvieratách. Testovanie kozmetických výrobkov na zvieratách je v Európskej únii od roku 2004 zakázané a od roku 2013 je zakázané testovanie zložiek používaných na ich výrobu.
Ako priekopníci tohto prístupu používame od roku 1995 inovatívne modely rekonštruovanej kože, aby sme zaistili bezpečnosť a účinnosť našich výrobkov pred začatím testovania in vivo na dobrovoľníkoch. Toto testovanie sa potom vykonáva pod dohľadom dermatológov.

späť na začiatok