PROTECT KIDS PROTECT Sprej pre deti SPF 50+

Stála ponuka

Chráni

Tento detský opaľovací krém v spreji chráni krehkú pokožku pred škodlivými účinkami slnečného žiarenia, posilňuje kožnú bariéru* a pomáha chrániť bunkový kapitál.

Bez vône, nelepivý, vodoodolný

Ekologické filtre. Ovos Rhealba® pochádzajúci z ekologického poľnohospodárstva.

Flakón so sprejom

Vek Deti

Phototype Všetky fototypy od I. po VI

Vhodné Na Telo - tvár

Typ pokožky Krehká pokožka

Účinok Ochrana pred slnkom

Krajina Pôvodu Francúzsko

Vplyv na životné prostredie

GMPF_GREEN-IMPACT-INDEX_Emballage_Logo

Obal

Obaly obsahujú prevažne recyklovateľné materiály

GMPF_GREEN-IMPACT-INDEX_Fabrication_logo

Výroba

Vyrobené v závode s certifikátom vysokej environmentálnej kvality***

certifikovaný organický rastlinný pôvod

***podľa normy ISO 14001 alebo ECOVADIS

Spoločenský vplyv

GMPF_GREEN-IMPACT-INDEX_RSE_Logo

Výrobok vyrobený v továrni, ktorá spĺňa francúzske sociálne normy

Suroviny s certifikátom Fair Trade

Kúpou tohto výrobku pomáhate podporovať naše ekologické a spoločenské záväzky:A-Derma

* Podporuje združenie ORGANIC Fair Trade v juhozápadnom Francúzsku. Toto združenie podporuje ... miestne ekologické poľnohospodárstvo a zabezpečuje výber a vyplácanie dotácií pre poľnohospodárov, ktorí sa rozhodnú používať ekologické postupy.

* Podporuje firemnú nadáciu Eczema Foundation, ktorá sa na 100 % venuje boju proti ekzému a poskytovaniu podpory pacientom a ošetrujúcim lekárom.

* Podporuje agrolesnícky projekt Local Climate, v rámci ktorého sa na vidieku vysádzajú živé ploty, ktoré absorbujú uhlík a neutralizujú emisie skleníkových plynov, poskytujú prostredie pre biodiverzitu, bojujú proti erózii pôdy, pomáhajú chrániť kvalitu vody, poskytujú ochranu proti vetru a chránia okolité plodiny.

* Partner Ligy na ochranu vtáctva (LPO) a Observatória pre biodiverzitu, ktoré pomáhajú chrániť a rozvíjať prírodu a biodiverzitu v oblasti Terre d'Avoine (región Tarn vo Francúzsku), kde sa pestuje výnimočný ovos Rhealba®.

AD_WEBSITE_ PDP_OAT_BLOC_2021 477x477

Ovos Rhealba®

:

jediný svojho druhu

Ovos Rhealba®, náš poklad pestovaný v ekologickom poľnohospodárstve, je rastlinná aktívna látka s obnovujúcimi, upokojujúcimi a regeneračnými dermatologickými vlastnosťami, ktorá je obsiahnutá vo všetkých našich prípravkoch.

OVOS RHEALBA®

Solárne filtre ekologicky netoxické

V rámci nášho postupu ekologickej zodpovednosti sme nechali posúdiť všetky naše filtre v nezávislých laboratóriách, ktoré preukázali, že naše filtre A-DERMA PROTECT nemajú vplyv na koraly, fytoplanktón a zooplanktón. Vedecké štúdie na podporu týchto kľúčových modelov morskej biodiverzity*.  

                   

*Filtre A-DERMA PROTECT boli testované Oceanologickým observatóriom Banyuls-sur-Mer, ktoré je partnerom výskumnej organizácie European Marine Biological Resource Center, v rámci 3 kľúčových druhov morskej biodiverzity – koralov, fytoplanktónu a zooplaktónu – s reprezentatívnou koncentráciou týchto druhov v životnom prostredí pre filtre slnečného žiarenia. 
 Stien, D. et al. A unique approach to monitor stress in coral exposed to emerging pollutants. Scientific Reports 10, 9601 (2020).  https://www.nature.com/articles/s41598-020-66117-3

Thorel, E. et al. Effect of 10 UV Filters on the Brine Shrimp Artemia salina and the Marine Microalga Tetraselmis sp. Toxics 8, 29 (2020). https://www.mdpi.com/2305-6304/8/2/29

 

AD_MARINE-ECOSYSTEM_REEF_SQUARE_2021-472-472
Zloženie

Zloženie

WATER (AQUA). C12-15 ALKYL BENZOATE. DICAPRYLYL CARBONATE. METHYLENE BIS-BENZOTRIAZOLYL TETRAMETHYLBUTYLPHENOL [NANO]. GLYCERIN. BIS-ETHYLHEXYLOXYPHENOL METHOXYPHENYL TRIAZINE. DIETHYLHEXYL BUTAMIDO TRIAZONE. DIISOPROPYL ADIPATE. BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE. CETEARYL ISONONANOATE. LAURYL GLUCOSIDE. POLYGLYCERYL-2 DIPOLYHYDROXYSTEARATE. DECYL GLUCOSIDE. C10-18 TRIGLYCERIDES. AVENA SATIVA (OAT) SPROUT OIL. BENZOIC ACID. CAPRYLYL GLYCOL. CITRIC ACID. DISODIUM EDTA. GLYCERYL BEHENATE. GLYCERYL DIBEHENATE. POLYACRYLATE-13. POLYISOBUTENE. POLYSORBATE 20. PROPYLENE GLYCOL. SORBITAN ISOSTEARATE. TOCOPHEROL. TOCOPHERYL ACETATE. TRIBEHENIN. XANTHAN GUM

Spotrebiteľovi sa odporúča, aby si pred kúpou výrobku systematicky overil jeho zloženie.

Olej z ovsa Rhealba®

Chráni a posilňuje krehkú pokožku vystavenú slnku.

Ekologicky zodpovedné filtre

Ekologicky zodpovedné filtre

Ekologicky zodpovedné filtre A-DERMA schválené nezávislými laboratóriami. Používame ekologicky zodpovedné filtre: v rámci nášho prístupu k ekologickej zodpovednosti sme naše filtre vyvinuli v nezávislých laboratóriách, ktoré preukázali, že naše filtre A-DERMA PROTECT nemajú žiadny vplyv na zástupcov morského prostredia, a to najmä na koraly.

PREČÍTAJTE SI VIAC

Mohlo by sa vám tiež páčiť

PROTECT KIDS Mlieko pre deti SPF 50+

PROTECT KIDS PROTECT KIDS Mlieko pre deti SPF 50+

Chráni

X-TREM Transparentná tyčinka SPF 50+

PROTECT X-TREM X-TREM Transparentná tyčinka SPF 50+

Chráni

Hydratačné reparačné mlieko po opaľovaní

PROTECT AH Hydratačné reparačné mlieko po opaľovaní

Upokojuje - Hydratuje

Použitie

Frekvencia používania

Niekoľkokrát za deň

Sprej aplikujte pred pobytom na slnku a aplikáciu často opakujte, aby ste si zachovali ochranu, najmä po plávaní alebo po osušení a spotení.
Pred pobytom na slnku aplikujte v dostatočnom množstve (napríklad priemerne 4 streknutia na predlaktie dieťaťa).
Akékoľvek nižšie množstvo zníži úroveň ochrany.
Nezostávajte na slnku príliš dlho, aj keď používate ochranu proti slnku. Príliš dlhé vystavovanie sa slnku môže byť nebezpečné.
Nezabudnite :
Nevystavujte dojčatá a malé deti slnku.
Nevystavujte sa slnku medzi 11. a 16. hodinou.
Používajte ochranný odev (klobúk, okuliare, tričko).
Nevdychujte.
Nestriekajte do očí.

AD_WEBSITE_PICTOS-PROTECT

 Nezabudnite

  • sa nevystavovať slnku medzi 11. a 16. hodinou.
     
  • Nevystavujte dojčatá a malé deti slnku.
     
  • Používajte ochranné oblečenie: klobúky, čiapky, tričká s dlhým rukávom, slnečné okuliare.

Často kladené otázky

SPF je skratka pre ochranný faktor proti slnečnému žiareniu.
Označuje stupeň ochrany, ktorý poskytuje prípravok na ochranu proti slnku. Je teda úmerný percentu UV žiarenia, ktoré prípravok absorbuje. Čím je vyššia, tým viac chráni pred UV žiarením (ultrafialové slnečné žiarenie, ktoré môže mať škodlivé účinky na pokožku).

Rozhodne! Spôsobuje oneskorenú oxidáciu a napadnutie buniek pretrváva aj po vystavení slnku. Najlepším spôsobom, ako tomuto oneskorenému účinku čeliť, je hydratácia. Zloženie nášho hydratačného reparačného mlieka PROTECT AH je obzvlášť vhodné na intenzívnu hydratáciu pokožky po opaľovaní a má antioxidačné účinky.

Nie, naše prípravky nie sú testované na zvieratách. Testovanie kozmetických výrobkov na zvieratách je v Európskej únii od roku 2004 zakázané a od roku 2013 je zakázané testovanie zložiek používaných na ich výrobu.
Ako priekopníci tohto prístupu používame od roku 1995 inovatívne modely rekonštruovanej kože, aby sme zaistili bezpečnosť a účinnosť našich výrobkov pred začatím testovania in vivo na dobrovoľníkoch. Toto testovanie sa potom vykonáva pod dohľadom dermatológov.

späť na začiatok