EXOMEGA

EXOMEGA

Pre suchú pokožku so sklonom k atopii

8 výsledkov

Ďalšie informácie o tomto produktovom rade
Ďalšie informácie o tomto produktovom rade

Ako používať produkty EXOMEGA?

Rad emolienčnej starostlivosti o pleť EXOMEGA upokojuje svrbenie, pomáha zmierniť podráždenie a tiež znižuje začervenanie suchej pokožky so sklonom k atopii.
Pri pravidelnom každodennom používaní posilňuje ochrannú kožnú bariéru a upokojuje suchú pokožku so sklonom k atopii. 

 

Emolienčný prípravok pre pokožku so sklonom k atopii, poskytuje komfort, zmierňuje jej vysušovanie a predchádza každodennému škrabaniu. 

Pre dosiahnutie optimálnej účinnosti a zamedzenie opakovaného návratu príznakov treba emolienčné krémy používať raz až dvakrát denne. V prípade emolienčných prípravkov EXOMEGA však stačí jedna aplikácia na dosiahnutie trojnásobného upokojujúceho účinku. 
Pred nanesením emolienčného krému očistite pokožku čistiacim prípravkom vhodným pre suchú pokožku so sklonom k atopii. . 
Zohrejte emolienčný krém medzi dlaňami a jemne a širokými ťahmi ho naneste na pokožku.

Objavte prípravky emolienčnej upokojujúcej starostlivosti radu EXOMEGA na telo a tvár, ktoré riešia všetky potreby suchej pokožky so sklonom k atopii, ako napríklad emolienčný krém, balzam, mlieko alebo emolienčný sprej. Nezabudnite ani na zvláčňujúce čistiace prípravky, ako sú čistiaci olej, zvláčňujúci penivý gél alebo umývací gél na vlasy a telo. 
Rad EXOMEGA je vhodný pre celú rodinu, od novorodencov až po dospelých.

Aký krém používať pri atopickom ekzéme? 

Atopický ekzém alebo atopická dermatitída je kožné ochorenie, ktoré spôsobuje chronické svrbenie. Najčastejšie postihuje dojčatá a deti, ale príznaky môžu pretrvávať aj u dospievajúcich a dospelých. Bližšie informácie o atopickej dermatitíde získate v rámci nášho odborného poradenstva.

Na upokojenie príznakov u pokožky so sklonom k atopickému ekzému je potrebná emolienčná starostlivosť. Nie všetky emolienčné krémy sú však rovnaké. Niektoré z nich sú dermatológmi uznávané ako emolient plus, napríklad rad EXOMEGA. 
Emolienčny krém proti svrbeniu z radu EXOMEGA s ovsom Rhealba® obsahuje 95 % zložiek prírodného pôvodu a je bez parfumácie. Môže sa používať už od narodenia. 

Ak sa zaujímate o náš produktový rad Exomega, pozrite si aj:

Starostlivosť o atopický ekzém
Emollienčná starostlivosť

späť na začiatok