AD_ACNE_WOMAN-WASHING-FACE_LARGE
Obsah

Starostlivosť o pleť so sklonom k akné

Pupienky, lesk, čierne bodky: môže to vo vás vyvolávať zlé spomienky.
Akné, ktoré je charakteristickým znakom dospievania, sa ťažko uniká. Hoci tento problém v priebehu rokov väčšinou mizne, nezriedka pretrváva aj v dospelosti, najmä u žien. Pokiaľ sa vás to týka, nezúfajte, nemusí to tak byť: máme riešenie!

Liečba aknóznej pleti

AD_HYDRATING_WOMAN-FACE-HANDS_LARGE_2021 500x500

Liečba akné: ako upokojiť podráždenú pleť?

Niektoré spôsoby liečby akné, najmä tie na predpis, nie sú k pokožke šetrné. Je to cena, ktorú musíte zaplatiť za to, že sa akné zbavíte, ale to neznamená, že by ste nemali svoju oslabenú pleť rozmaznávať. Tu je niekoľko tipov, ako upokojiť pokožku podráždenú medikamentóznou liečbou.

 

Liečba akné a podráždenej pokožky
AD_LIFE-MOMENTS_TEENAGERS-FRIENDS_LARGE_2021 500x500

Pleť so sklonom k akné: ako sa o ňu starať

Ak chcete bojovať proti jazvičkám spôsobeným akné, musíte zaviesť (a dodržiavať!) správnu stratégiu starostlivosti o pleť. Od dokonalej pleťovej hygieny po výber a vylúčenie konkrétnych produktov: objavte zoznam našich odborníkov proti akné pre zdravšiu (a krajšiu) pleť. 

Rutina pri akné
AD_ACNE_WOMAN-LOOKING-IN-MIRROR_LARGE_2021 500x500

Akné dospelých: ako sa s ním lepšie vyrovnať?

Táto patológia, ktorá je často považovaná za špecifickú pre obdobie dospievania, postihuje aj dospelé ženy, pre ktoré je návrat alebo výskyt týchto nedokonalostí problémom. Vedzte, že nie ste samy a že existujú spôsoby, ako sa cítiť lepšie aj s akné. 

Akné u dospelých
späť na začiatok