AD_SCARS-SCAR-MASSAGE_LARGE_2021
Obsah

Krok, ktorý potrebujete poznať na redukciu jaziev

Pleť nikdy neodolá malej pomoci, aby vyzerala čo najlepšie. Najmä keď ide o jej uzdravenie! Je pravda, že sa dokáže obnoviť sama, ale pokiaľ sa chcete vyhnúť nevzhľadným jazvám, môžete jej poskytnúť cennú pomoc. Tajomstvo? Musíte ju masírovať! 

Masáž jaziev: prečo?

Pretože je to dvojitý bonus pre vašu pokožku. Masáž zvýši pružnosť pokožky. Masáž zmierni bolestivé pocity a navodí pocit pohody. Masírovaním jazvy sa tiež zníži jej viditeľnosť. 

Ako masírovať jazvu?

Ste pripravení na masáž? Nič nemôže byť jednoduchšie, za menej ako dve minúty sa z vás stane skutočný odborník na masáž jaziev:

  1. Naneste na jazvu špecifický ošetrujúci prípravok a krúživými pohybmi ju masírujte ukazovákom a prostredníkom.
  2. Zovrite jazvu medzi prstami a jemne ju nadvihnite, aby sa pokožka uvoľnila.
  3. Hneťte a rolujte jazvu tak, že pokožku stlačíte a budete ju rolovať medzi prstami.
     

Ako často by sa mala jazva masírovať?

Najlepšie výsledky dosiahnete, keď budete jazvu masírovať dvakrát denne, vždy po 2 až 3 minútach. Malý moment len pre vás, užite si ho...

Aby ste na to nezabúdali, nastavte si upozornenie vo svojom telefóne! Vaša pokožka vám za to poďakuje.
 

Aký prípravok by ste mali používať na masáž jazvy?

Starostlivosť špeciálne prispôsobenú masáži! Textúra oleja uľahčuje vykonávanie masáže, najlepšia je gélovo-olejová, ktorá umožňuje rýchle roztieranie bez toho, aby stekala ako klasický olej. Navyše po chvíli skvapalnie, a to na dostatočne dlhú dobu, aby bolo možné masáž dokončiť. Tento špecifický prípravok má účinok proti zanechávaniu škvŕn, hydratuje pokožku, zabraňuje vzniku hnedých škvŕn a taktiež pokožku upokojuje.

Použitý prípravok tiež udržuje pokožku dobre hydratovanú a vlhkú, čo je pre dobré hojenie nevyhnutné! Dobré hojenie znamená menej stôp.
 

Masáž: pokiaľ to bolí, mám pokračovať?

Ak to bolí, príliš tlačíte. Najlepšia je jemná, pomalá masáž: počas masáže môžete pociťovať určité nepohodlie. Pokiaľ je bolesť príliš veľká, neváhajte znížiť dĺžku masáže a tlak.

EPITHELIALE A.H.

Masážny gél-olej

Tento masážny gél-olej je možné aplikovať dvakrát denne. Pomáha redukovať viditeľnosť jaziev* a strií.

*Jazvy po obnove epidermis.

EPITHELIALE A.H Masážny gél-olej
EPITHELIALE A.H.

AD_WEBSITE_PICTO_BLOC-PUSH-ARTICLE_2021

Ďalšie informácie 

Ďalšie rady pre krehkú pokožku
 

AD_WEBSITE_ PDP_OAT_BLOC_2021 477x477

Ovos Rhealba®: jedinečný

Ovos Rhealba®®, náš poklad vypestovaný v ekologickom poľnohospodárstve, je rastlinná aktívna látka s obnovujúcimi, upokojujúcimi a regeneračnými dermatologickými vlastnosťami, ktorá je obsiahnutá vo všetkých našich výrobkoch. 

OVOS RHEALBA®

späť na začiatok