28 výsledkov "Starostlivosť o pleť tváre"

  • 1 (current)
  • 2
  • 1 (current)
  • 2
Zistite viac o starostlivosti o tvár
Zistite viac o starostlivosti o tvár

Ako si vybrať krém na tvár?

Krém na tvár by mal byť vhodný pre váš typ pleti. Normálna, suchá, mastná a náchylná na akné alebo reaktívna a náchylná na začervenanie: každý typ pleti má svoj vlastný krém. Než si vyberiete vhodný krém na tvár, musíte vedieť, aký máte typ pleti. A-DERMA má pre vás niekoľko tipov na starostlivosť o tvár podľa typu vašej pleti. 

Na suchú a dehydrovanú pleť, ktorej veľmi chýba voda, odporúčame hydratačný krém alebo dokonca výživný krém, pokiaľ je pleť veľmi suchá.

Suchú pleť so sklonom k atopickému ekzému najlepšie ošetríte špeciálnym krémom na tvár, napríklad emolienčným krémom. 

Pokiaľ máte pokožku, so sklonom k začervenaniu, alebo je reaktívna a má tendenciu sa nadmerne zahrievať, bude potrebný dermatologický hydratačný a upokojujúci krém na tvár, ktorý sa účinne vysporiada s každodenným začervenaním a nepríjemnými pocitmi.

Pre pleť so sklonom k akné je dôležité zvoliť krém, ktorý pomáha redukovať čierne bodky a vyrážky a zároveň pleť hydratuje a zmatňuje.

Bez ohľadu na typ pleti by sa tieto krémy mali nanášať raz denne alebo v prípade potreby aj častejšie, a to na pleť vyčistenú prípravkom vhodným pre daný typ pleti.

Produkty A-DERMA: značka dermatologickej starostlivosti o tvár, špecializovaná na krehkú pleť

Produkty A-DERMA špecializované na krehkú pleť využívajú ovos ako hlavnú zložku dermatologickej starostlivosti o tvár a telo. Všetky naše produkty sú dermatologicky testované, aby bola zaručená ich účinnosť a optimálna znášanlivosť. Krehká pleť má, a to aj bez ohľadu na vek, svoje špecifiká. Naším poslaním je starať sa o pleť čo najprirodzenejším spôsobom.

Preto používame ekologicky pestovaný ovos Rhealba®, ktorého výnimočné dermatologické vlastnosti sú súčasťou všetkých našich produktov. Ovos Rhealba® obsahuje aktívne molekuly s jedinečnými dermatologickými vlastnosťami prospešnými pre tvár a telo. Tento úžasný dar prírody je predmetom 6 registrovaných patentov a významne prispieva k upokojeniu, obnove rovnováhy a regenerácii krehkej pokožky.

Ak vás zaujímajú naše krémy na tvár, mohlo by sa vám tiež páčiť:

Náš rad starostlivosti o tvár Biology

Naše certifikované organické produkty pre starostlivosť o tvár

 

 

späť na začiatok